Ціни

Ванна довжиною 1.2 м - 2700 грн
1.5 м - 2800 грн
1.7 м - 2900 грн

 

Реставрація ванн Львів ціна. Від чого залежить ціна на відновлення ванни? Від багатьох чинників. Найперше від того, який матеріал буде використовуватись для реставрації ванни. По друге від самої якості роботи. Так так, кожен майстер по свому оцінює свою роботу. Хороший, професійний майстер звичайно що буде більше оцінювати свою роботу, аніж той, хто тільки розпочав займатись цією роботою. Майстер повинен бути акуратний. Відновлювати ванну - це майже ювелірна робота. На що потрібно зважати, коли до вас приходить людина, щоб відновити стару чугунну чи залізну ванну? Найперше дивіться як сам майстер ставиться до цієї роботи. Чи він є відповідальний, чи можливо його ставлення до роботи є байдужим. Уважно слухайте як він розказує про певні види реставрації ванни. Ви також можете його запитати все, що стосується цієї теми. Він повинен дати вам чітку і точну інформацію. Найперше ви можете запитати його який в нього досвід роботи. Скільки років він займається реставріцією ванн. Чи він працює сам, чи можливо має співпрацівників. Якщо має співпрацівників, то скільки. Яку роботу виконують вони. Ви також можете запитати про матеріл, яким майстер буде відновлювати вам ванну. Наприклад хто є виробником, в якій країні його виробляють. На скільки років виробник дає гарантію на цей матеріал.

Де він купує цей матеріал. Чи він купує його в посередників, чи напряму в поставщика. Скільки коштує доставка цього матеріала. Звичайно, майстер може здивуватись, якщо ви будете його запитувати про всі ці справи. Але цим ви покажете йому, що хочете щоб він зробив вам якісну реставрацію ванни. Що ще ви можете запитати у майстра? Скільки часу буде сохнути цей матеріал. Деякі матеріали для реставрації ванн висихають буквально за декілька годин. Деякі сохнуть аж 3 доби. Багато залежить від температури і вологості у ванній кімнаті. Якщо у ванній кімнаті оптимальна температура і вологість, тоді відповідно ванна висохне набагато швидше. Наприклад зимою матеріал висихає дещо довше, аніж влітку. Тоді виникає питання: коли краще робити реставрацію?, зимою чи літом. Звичайно що літом краще, але можливо і зимою. Головне щоб у ванній кімнаті було тепло. Цього можна досягти, коли гріє батарея. Якщо немає, або не не підведено опалення, тоді в такому випадку можна використати звичайний обігрівач. Найкраще для цього підходить масляна батарея.

Чому саме масляний обігрівач? Тому що коли поставити у ванну обігрівач, який роздуває повітря, тоді він може надути на свіжу ванну пил. І цей пил уже прилипне і залишиться на ванній. Тоді у вас буде не досить гарна ванна, або ванна з дефектами. Важливо добре прибрати у ванній кімнаті, перед тим як заливати її акрилом. Це можете зробити або ви особисто, або майстер, який буде виконувати роботу. Що ще повинен зробити майстер, перед тим як робити ванну? Він повинен чітко і зрозуміло розказати вам всі подробиці на цю тему. Його відповіді повинні бути прості і зрозумілі. А що коли ви бачете що майстер погано робить свою роботу? Тоді буде краще відразу відмовитись від його послуг. Або ви можете зателефонувати у фірму, де ви замовляли реставрацію чугунних ванн у Львові.

Чи потрібно підготовляти саму ванну перед нанесенням акрилу. Звичайно що так! Що ви можете зробити, перед тим як приїде людина, яка буде виконувати роботу? Ви можете добре вимити вашу ванну. Завдяки цьому ви зробите велику послугу для майстра. Хоча він всерівно буде мити ванну, але це вже буде для нього набагато швидше і легше. Як саме мити ванну? Ви можете використовувати навіть дротянку, чи будь яку іншу щітку. Звичайно, що їх уже не можна буде використовувати після реставрації, але перед приходом майстра це ще можна робити. І не тільки можна, а навіть потрібно зробити. Чим краще ви відмиєте ванну, тим краще це буде для майстра. Тому ви дійсно можете йому сильно допомогти. Але навіть якщо ви цього не зробите, відповідальний і професійний майстер сам зробить цю всю роботу.

Насправді ця робота для майстра приносить велике задоволення. Ви можете підняти йому настрій, якщо наприклад запропонуєте випити каву або чай. Така дрібничка стимулює майстра якнайкраще зробити для вас роботу. Також ви сильно допоможете майстру, якщо не будете йому заважати під час роботи. Ставити запитання краще до, або після його роботи. Якщо це робити під час роботи, тоді він може відволікатись, і щось важливе пропустити. Поставтесь з розумінням до цього. Майстер буде готовий відповісти на всі ваші запитання, але це краще зробити після того, як він закінчить роботу. У вас є вибір, зробити дешеву реставрацію ванни, або дорожчу. Звичайно, дешевший спосіб - це не завжди краще рішення. Згодом ви можете пошкодувати що вибрали саме це. Тому краще вже заощадити кошти, і зробити дорожчий, але дійсно якісний спосіб реставрації ванни.В такому випадку відреставрована ванна буде служити вам довго і нудно. Дешева реставрація добре підходить для тих, хто наприклад хоче продавати квартиру, і йому треба щоб ванна гарно виглядала. Тоді його не цікавить щоб ванна була якісною, а головне щоб вона гарно виглядала.

На цю роботу бувать як позитивні, так і негативні відгуки. Але звичайно що більше є позитивних відгуків. Чому тоді бувають і негативні? Тому що бувають майстри, які роблють неякісно ванни. В них може бути малий досвід роботи, або по натурі вони халтурщики. На жаль, так є. Буває що дехто використовує дешевий матеріал, і в результаті ванна получається не досить якісно відреставрована. Щоб уникнути проблем з цим, вибирайте дійсно професійних майстрів. Ви можете іх знайти наприклад в інтернеті, або по рекомендації іншиї людей, які залишись задоволені їхньою роботою. Будьте певні що хороших майстрів сьогодні більше аніж халтурщиків.