Контакти

Микола
Тел. 096 15-15-934

 

 Хочу поділитися з вами цікавою інформацією яка стосується ванних кімнат. Загалом це стосується того яку ванну найкраще підібрати для себе.
Якщо сьогодні піти в магазин для сантехніки, а особливо в гіпермаркет, то там ми можемо бачити велике розмаїття різних ванн.Вибирай яку хочеш за розміром, кольором, фігурою , структурою, дизайном і .т.д. Вибір є дуже великим. Як то кажуть люди:»Лиш би  були гроші». Хоча гроші заробити не проблема, для цього потрібно мати дуже велике бажання ну і не лінуватись а бути активним в житті. Але всерівно не дивлячись на це, сьогодні заробити гроші для хорошої ванни буває не легко. Тому багато розумних людей вирішують не купляти нову ванну за великі гроші, а відреставрувати свою стару здавалося б нікому не потрібну ванну. Це дуже мудре рішення. Чому?

 Тому що так заощаджуються великі кошти, час і сили. Не потрібно збивати плитку щоб витягнути стару ванну. Не потрібно шукати сильних чоловіків які могли б винести стару, і занести нову ванну до вашого житла. Все це забирає дуже багато часу і сил, а в теперішній час ми хочемо щоб в нас було дуже багато часу. Також це лишні витрати в фінансовому плані.

 Тож розумні люди задумуються над тим як краще економити в ці скрутні економічні дні. Хоча є такі люди які взагалі не економлять. Для них купити нову ванну,це як сходити в магазин за хлібом. Вони не рахують свої витрати а рахують тільки доходи. Ну таких людей є дуже мало. Особливо в нас на Україні. Тут переважно народ бідний який шукає альтернатив в кожній сфері життя. Шукає методів якомога більше заощадити. Заощадити на всьому на чому тільки можливо.

 На їжі,одежі,розвагах,відпочинку і т.д. Дехто вирішує економити на ремонті квартири. Тут варто не перестаратись а робити все правильно і не втрачати голови. Економити можна,але не на всьому. Наприклад зекономити можна на вирівнюванні стін. Ви мабуть погодитесь зі мною,що не обов’язково вирівнювати стіни прямо під водовагу чи лазерний рівень. Це просто лишня робота і лишні витрати грошей. Дехто на цьому дуже сильно зациклюється щоб в нього було рівно все до міліметра. Але стоїть питання чи потрібне нам все це? Не думаю що якщо до вас прийдуть ваші друзі в гості,то будуть звертати уваги на стіни які вони по водовазі. Вони не будуть ходити з водовагою і провіряти ваші стіни наскільки вони рівні. Не будуть брати лезо і пропихати в рівень щоб провірити нерівність стін. Тому я роблю такий висновок що не мудро було б вкладати великі гроші в штукатурки тільки для того щоб до ідеала вирівняти стіни. Моя думка така,що потрібно щоб як то кажуть на око було видно що стіна рівна і цього буде достатньо. В цьому і є велика економія. Але не всі люди роздумують над цим,і як я вже згадував є люди які не думають про гроші, їм не важливо скільки коштують ті будівельні матеріали, тому і не стараються економити.

 Перш ніж розпочати ремонт у ванній кімнаті, слід врахувати всі за і проти. Реставрація ванни Львів та область. Професійна реставрація ванни вимагає великого досвіду у майстра, який її робить. Щоб навчитись добре робити ванни, потрібно не один місяць, а може навіть і рік часу. Все звичайно залежить від людини, як швидко вона навчається, і наскільки вона є здібною до цієї роботи. З кожним роком все більше людей цікавляться таким питанням як реставрація ванн рідким акрилом. Чому? Тому що це дійсно швидко і вигідно. Нова ванна зараз коштує досить дорого. Особливо якщо говорити про чавунну. Цікаво що чавунні ванни ще радянського типу є набагато важчі ніж ті, які зараз продаються нові у магазині. Колись не було недостачі в матеріалах. Все що робилось було міцне і надійно, і служило багато багато років. Та що там говорити, служить і по сьогоднішній день! А що можна сказати про нові, дешеві китайські ванни? Вони добрі тільки на продаж. А ті, хто їх купує, і користується ними, потім дуже сильно шкодують що так вони зробили. Так так, це вже перевірено з часом.

Спочатку людину цікавить реставрація ванн своїми руками. І це добре, оскільки є можливість заощадити кошти. Але часто спрацьовує народна мудрість — скупий платить двічі. Дійсно, якщо ретельно підійти до цієї справи, то можна все зробити добре. Але подумайте самі, навіть майстри новачки, маючи всі необхідні інструменти і навчання від своїх вчителів інколи роблять неправильно відновлення ванни, тоді що можна сказати про просту пересічну людину? Але попри це багато людей купують матеріал, і все роблять самостійно. Багатьом навіть це вдається зробити непогано. Просто є люди, які мають золоті руки, в яких практично все добре вдається робити. Також вони читають “реставрація ванн в домашніх умовах”. Такі статті або сайти дуже сильно допомагають їм. Там вони можуть дізнатись як все зробити надійно і правильно. Також можна зателефонувати до майстра, у якого вже великий досвід, і попросити його про консультацію. Хороший майстер завжди буде готовий допомогти вам. Тим більше якщо ви у нього хочете купити акрил Пластол.

Це матеріал добре підходить для будь яких ванн. Наприклад для чавунних або залізних чи акрилових. Головне добре підготуватись, і тоді все правильно зробити. Під час нанесення акрилу у ванній кімнаті повинна бути висока температура — 20-22 градуси. В такому випадку акрил буде найкраще себе поводити. Чим рідше акрил, тим краще він буде текти. Але тоді в результаті буде тонший шар акрилу на поверхні ванни. Ванни бувають білі і салатові. Також дуже рідко, але інколи зустрічаються і жовті ванни. Звичайно що найкраще робити білі ванни, оскільки коли вона темнозелена, тоді може пробивати це колір через акрил. В такому випадку потрібно заливати грубий шар акрилу, щоб він міг добре накрити всю поверхню ванни.