Сертифікати «Plastall»

28204604_w640_h640_sertifikat_plastall_rus

 

28204656_w640_h640_sanepidem_stantsiya

Сьогодні був досить важкий день. Дуже багато ходив і майже все без толку. Таке буває. Бувають так дні які ти проживаєш майже без користі. Єдине що я сьогодні корисне зробив, це пошпаклював стіни, встановив розетки, та пофарбував стелю. Надіюсь завтра мій день пройде більш корисно. Це дуже важка робота, тому що потрібно цілий день стояти на ногах і потім увечері ноги дуже сильно болять. Інколи навіть важко заснути хоча ти дуже втомлений. Мені краще відреставрувати десять ванн, ніж пошпаклювати і пофарбувати одну кімнату. Воно дуже втомлює. Але коли нема роботи, то потрібно братись і за ремонти. Хоча я б хотів щоб постійно була реставрація ванн. Та не завжди є так як ми хочемо. Ставив сьогодні розетку. Скажу вам що це також не легка робота. Потрібно вміти розбиратись в електриці. Якщо цього не будеш вміти робити, то може і током вдарити, а можеш і щось замкнути і спалити дорогу техніку. Це дуже відповідальна робота, тому не кожен не хоче братись за таку роботу. А я взявся, тому що потрібен хоть якийсь дохід для моєї сім’ї.

Також хочеться згадати про те, що в сьогоднішній час дуже добре якщо ти вмієш багато чого робити по ремонтах квартир, тому що жити стає все важче і важче. Тому якщо є можливість навчитись щось робити і ремонтних питаннях, то не втрачайте такої можливості! Це буде дуже мудро з вашої сторони. Можна також навчитись якісно реставрувати ванни. Робота не є дуже важка, але це відповідальна робота. Якщо ти не правильно залиєш акрил, то можеш «влетіти в копійку». Тому варто робити все правильно і по технології, і тоді не буде проблем. Реставрація ванни пройде успішно. Але не потрібно зупинятись на чомусь одному. Потрібно постійно вдосконалюватись і вдосконалюватись. Будьте впевнені, ще це піде вам тільки на користь. Ви не пожалієте. Якщо ми хочемо досягти хороших результатів, то потрібно діяти саме так і ніяк інакше. Отож заохочую вас до цього.
Буду закінчувати вже писати цю статтю, тому що дуже втомлений і потрібно йти спати. Завтра також на мене чекає дуже важкий день. Кожного дня чекаю коли хтось подзвонить щоб відреставрувати йому ванну, бо дуже люблю цю роботу. Тож бувайте здорові, родичі гарбузові.